sobota, 27 kwietnia 2013

instagram mix #week 3
Hej! Przygotowałam dla Was instagramowy mix, bo i tak nie mam dziś niczego fajnego do roboty. Ok. 14 idę na jakieś mini-zakupki i obiad na mieście, a potem spotykam się z przyjaciółką. Miło, miło miło! Po napisaniu egzaminów życie wygląda o wiele przyjemniej! ;)
Zapomniałam się pochwalić - kupiłam PRZECUDNE niebieskie spodnie-dżinsy w kwiatki. Są takie wspaniałe że ciągle w nich chodzę.. nie mogę się na nie napatrzeć ;) Niedługo postaram się dodać tutaj i na lookbook'a zdjęcia w nich.

 
1. ja z moją siostrą, zdjęcie sprzed roku z Paryża
2. mój cudowny braciszek w restauracji :) 
3. uczymy się z siostrą do matury/egzaminów :) 
4. powoli idzie wiosna ;) na moim ogródku jest pięknie!
5. mój prześliczny piesek Chuck 
6. prezenty urodzinowe 
7. THIS IS ME!! :D
8. zrobiło się ciepło - idę z rodzeństwem pograć w kosza
9. Conversy
10. przyszła wiosna, sady kwitną.


W każdym razie. Byłam wczoraj wieczorem na pokazie mody. Podekscytowanie mieszało się z zaciekawieniem, bo był to mój pierwszy raz na takim evencie. Potem te całe emocje opadły, podczas samego pokazu rozmawiałam z jakimś mężczyzną po angielsku, modelki nie potrafiły chodzić (coś o tym wiem, naoglądałam się w końcu FashionTV :P), kolekcja była taka sobie. Mimo to, było to dla mnie wielkie modowe przeżycie. A TO DOPIERO POCZĄTEK! ;)

1 komentarz:

NaCialA pisze...

jejciu jak ja kocham instagram i conversy ispodnie z motywem kwiatów,takich słodkich braciszków,pieski,słodkosci z wawel,trampoliny i to chyba tyle : )