środa, 7 sierpnia 2013

THE WEDDING DAY

POLSKI:
Witajcie kochani! :) Na początek chcialabym przeprosić za długą przerwę w blogowaniu - była ona spowodowana wyjazdami. Jestem osobą, która dosyć aktywnie spędza swoje wakacje, więc przez większość czasu nie mam miejsca w swoim grafiku dla nikogo i na nic. Taki styl życia mi pasuje, niestety, nie do końca moim koleżankom, które marudzą, że nigdy nie mam dla nich czasu ;) no ale nic.
Wakacje mijają mi wspaniale. Nie będę się wypisywać na ten temat. Miałam porobić masę zdjęć razem z moim chłopakiem, który robi świetne zdjęcia.. Niestety, podczas naszych wspólnych wyjazdów byliśmy zajęci sobą (on mieszka w Anglii i widzimy się bardzo, ale to bardzo rzadko). Tak więc póki co zdjęć nie ma, ale OBIECUJĘ, że i takowe się pojawią.
W każdym razie dzisiejsze zdjęcia zostały wykonane na sobotnim ślubie mojego dalekiego kuzyna, Bartka. Razem ze swoją żoną, Gosią, stanowią wspaniałą i pasującą do siebie parę. Sam ślub był pięknie zorganizowany, ksiądz zabawiał żarcikami a przy wymienianiu się obrączkami mało się nie popłakałam. Wesele - świetne! Orkiestra grała stare kawałki za którymi nie przepadam, ale przy tej okazji wydawały się świetne. Jedzenia było tyle, że prawdopodobnie przytyłam 3 kilo, nie chcę nawet stawać na wadze. Mam nadzieję, że podoba Wam się stylizacja. ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA!ENGLISH:

Hallo! :) I wanted to say sorry becuse of a long break in blogging - the reason was a lot of summer trips. I'm a 'fast living' person, so mostly I don't have time for anything and for anyone. But I really like this lifestyle. It's just mine.
I'm spending my holidays with a big smile on my face - first trip to London, then to Mazury and next week - Hel. I wanted to make a lot of photos because I was with my boyfriend all the time, but yeah... we didn't acutally have much time. Usually we spent it for something else ;)) but still - I PROMISE YOU GUYS, there will be much more outifit photos this year.
Anyway - photos I've posted today was made on Saturday's wedding. My cousin Bartek and his wife, Gosia, make a really cute couple, they're just ment to be together i think :)
So here's photos from this wedding - not too much because we were busy - dancing, eating, talking, laughing.. it was just perfect and I can share my happiness with you on this cute photos.


Brak komentarzy: